Zapisy na kursy

Dla kogo?

Dla wszystkich!
Dzieci, młodzieży, dorosłych.

Gdzie?

Zajęcia prowadzimy na ten moment tylko stacjonarnie w siedzibie naszej szkoły ul. Wrocławska 67a/4 – lokal mieści się 150 m od szkoły podstawowej w Kiełczowie.

Od kiedy?

Zapisy trwają do 09.09, natomiast 12.09 chcielibyśmy zacząć kurs przynajmniej części grup.

Kto będzie uczył?

Lektorzy współpracujący z nami od dawna – Pani Karolina (angielski), Pan Tomek (hiszpański).

Za ile?

Cena podstawowa za kurs języka angielskiego w semestrze jesienno-zimowym wynosi 980zł za 30h zajęć, ale proponujemy też różne zniżki i rabaty. Najlepiej przedzwonić i dopytać o szczegóły.
u

Jak zapisać?

Przedzwoń (519 177 315) lub napisz maila (centrum.edukacji.dove@gmail). To tylko wstępna deklaracja. Jak ustalimy szczegóły planu odezwiemy się i jak wszystko dobrze pójdzie kurs ruszy 12 września. Aha – jest też krótka umowa do podpisania. Wszystko!

Dodatkowe informacje dla zapisujących się

Forma zajęć

Zdajemy sobie sprawę, że zajęcia zdalne w szkole nie do końca sprawdziły się w nauce języków obcych. Tak więc nadróbmy to! Pamietajcie, że ilość osób w grupach jest ograniczona. Zajęć indywidualnych również nie jesteśy ws tanie przeprowadzić dla nieograniczonej liczby osób. Dlatego też prosimy o podjęcie decyzji co do dodatkowych zajęć do 10 września.

Kurs dla ósmoklasistów

Kurs dla 8 klasistów (3 edycja) prowadzi doświadczony nauczyciel, egzaminator egzaminu ósmoklasisity z angielskiego. Zajęcia raz w tygodniu 90 minut.

Najnowsze technologie

Wszystkie nasze zajęcia są prowadzone w oparciu o najnowsze technologie dostępne w edukacji – tablicę multimedialno-interaktywną gdzie wyświetlamy filmy, gramy w gry językowe, pracujemy na e-podręcznikach.

Zajęcia grupowe i indywidualne

Zachęcamy uczestnictwa w zajęciach grupowych. Uczniom, którzy gorzej przyswajają język obcy lub mają zaległości i trudno im się odnależć w proponowanych grupach proponujemy zajęcia indywidualne. Czasem na cały rok, innym razem – na jakiś czas, aby uczeń poczuł się pewniej i mógł powrócić do zajęć grupowych.

Dla dorosłych

Dla dorosłych proponujemy zajęcia metodą Direct English, która rozwija przede wszystkim mówienie. Bardzo popularna wśród młodych zapracowanych chcących ‚od zaraz’ zacząć mówić lub odświeżyć sobie nieużywany język. Osoba chętna musi napisać test poziomujący.

Nasze atuty

Dogodna lokalizacja

Mieścimy się w Kiełczowie w odległości 200 m od szkoły podstawowej; dzieci z klas 1-3 są odbierane i odprowadzane do świetlicy szkolnej. Uczniowie klas starszych  mogą zarówno przed jak i po zajęciach poczekać na terenie naszej  szkoły.

Nowoczesne metody

Zajęcia prowadzimy w sposób multimedialny i interaktywny korzystając z najnowszych osiągnieć techniki w edukacji. Współpracujemy z najlepszymi wydawnictwami publikującymi materiały do nauczania Języków Obcych

Wykwalifikowani lektorzy

Wspólpracujemy tylko z lektorami posiadającymi dyplomy lub certyfikaty potwierdzając znajomość języków obcych.

Adres:

Centrum Edukacji Dove

Ul. Wrocławska 67/4

55-093 Kiełczów

Nr telefonu

519 177 315

Jeśli telefon nie zostanie odebrany, oddzwonimy na pewno w pierwszym możliwym terminie

Email

centrum.edukacji.dove@gmail.com

Nr konta

MBank 13 1140 2017 0000 4502 0578 9229