O nas

Szkoła językowa Centrum Edukacji Dove działa od 2006 roku zmieniając w tym czasie siedziby i lokalizacje aby ostatecznie osiąść w podwrocławskim Kiełczowie. Nasz profesjonalizm i konsekwencja pozwoliły nam zdobyć grono wiernych słuchaczy. Wszystkim którzy są z nami częto od wielu lat bardzo dziękujemy! Staramy się każdego dnia aby nasza szkoła w nowoczesny i przyjazny sposób otwierała słuchaczy na świat poprzez znajomość języków obcych.

Aktualnie prowadzimy zajęcia z angielskiego i hiszpańskiego.

Ponadto oprócz kursów stacjonarnych w Kiełczowie:

 

Zajęcia w przedszkolach

Prowadzimy zajęcia w przedszkolach na terenie gminy Długołęka jak i miasta Wrocławia

Bierzemy udział w projektach

Jesteśmy uczestnikami projektów unijnych współpracując w tym celu z gminami z powiatu wrocławskiego

Metoda DIRECT

Prowadzimy zajęcia w firmach metodą Direct jak i zajęcia indywidualne dla pracowników firm w siedzibie naszej szkoły.

Zabawy wiosenno-wielkanocne

Słownictwo związane z gotowaniem poznajemy w praktyce

Lubimy językowe gry planszowe

Opinie o Centrum Edukacji DOVE

Jestem zadowolona z zajęć j.angielskiego w Centrum Dove. Zajęcia odbywają się blisko szkoły; elastyczny grafik- dopasowany do planu lekcji;  zajęcia urozmaicone : podręcznik, ćwiczenia, gry, zabawy, oglądanie filmu. Cierpliwi, sympatyczni lektorzy będący w stałym kontakcie z rodzicami.  Polecam każdemu rodzicowi, który chce zainwestowć w przyszłość swojego dziecka. Pozdrawiam. Zosia.

 

Zosia

Nasze dzieci uczęszczają na język angielski już od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Dzieci bardzo lubią lektora i chętnie uczestniczą w zajęciach.

Pozdrawiam

 

Monika Włodarczyk, Kiełczów

Jestem bardzo zadowolona z zajęć języka angielskiego oraz hiszpańskiego, na które syn uczęszcza do Cemtrum Edukacji Dove. Lektorzy w profesjonalny sposób przekazują wiedzę, co jest zauważalne w domu. Syn chętnie bierze udział w lekcjach. Polecam!!!
Pozdrawiam

 

Ola Matacz, Kiełczów

Moi dwaj synowie już od kilku lat uczęszczają na zajęcia z języka angielskiego organizowane przez Centrum Edukacji Dove w Kiełczowie. Widzę duży postęp: mają większy zasób słów, nie boją się konwersować po angielsku, bez problemu umieją się porozumieć zagranicą.
Zajęcia są dopasowane do ich poziomu językowego i prowadzone w bardzo ciekawy sposób. Chłopcy mają świetny kontakt z lektorem. Na koniec semestru zawsze otrzymuję szczegółowy raport postępów w nauce.

Z poważaniem

Kasia Jokiel, Wilczyce

Nasze atuty

Dogodna lokalizacja

Mieścimy się w Kiełczowie w odległości 200 m od szkoły podstawowej; dzieci z klas 1-3 są odbierane i odprowadzane do świetlicy szkolnej. Uczniowie klas starszych  mogą zarówno przed jak i po zajęciach poczekać na terenie naszej  szkoły.

Nowoczesne metody

Zajęcia prowadzimy w sposób multimedialny i interaktywny korzystając z najnowszych osiągnieć techniki w edukacji. Współpracujemy z najlepszymi wydawnictwami publikującymi materiały do nauczania Języków Obcych

Wykwalifikowani lektorzy

Wspólpracujemy tylko z lektorami posiadającymi dyplomy lub certyfikaty potwierdzając znajomość języków obcych.

Adres:

Centrum Edukacji Dove

Ul. Wrocławska 67/4

55-093 Kiełczów

Nr telefonu

519 177 315

Jeśli telefon nie zostanie odebrany, oddzwonimy na pewno w pierwszym możliwym terminie

Email

centrum.edukacji.dove@gmail.com

Nr konta

MBank 13 1140 2017 0000 4502 0578 9229