Kursy dla dzieci

Dzieci w wieku przedszkolnym uczymy naszą autorską metodą polegającą na czytaniu najmłodszym historyjek i bajek w języku obcym. Dodatkowo lekcje są urozmaicane dużą ilością rymowanek i piosenek oraz zabawami ruchowymi.

Dzieci starsze (7-12) uczymy naszą autorską metodą której celem jest nakierowanie uczniów na praktyczne użycie języka – speaking. Staramy się jednak o rozwój wszystkich kompetencji językowych co bardzo często jest widoczne w polepszających się rezultatach na zajęciach szkolnych.

W nauczaniu stosujemy cały wachlarz metod aktywizujących uczniów od gier planszowych do uczenia w ruchu poza budynkiem szkoły w okresie wiosenno-letnim. Bardzo ważne jest dla nas aby zajęcia były prowadzone w sposób interaktywny i multimedialny co pozwala dotrzeć do obecnego pokolenia ‘smartfonów i tabletów’ dzieci i młodzieży.

Jednocześnie nie rezygnujemy z tradycyjnych form przekazywania  i sprawdzania wiedzy. Pracujemy z podręcznikami i robimy testy sprawdzające co jakiś czas.

Nasze atuty

Dogodna lokalizacja

Mieścimy się w Kiełczowie w odległości 200 m od szkoły podstawowej; dzieci z klas 1-3 są odbierane i odprowadzane do świetlicy szkolnej. Uczniowie klas starszych  mogą zarówno przed jak i po zajęciach poczekać na terenie naszej  szkoły.

Nowoczesne metody

Zajęcia prowadzimy w sposób multimedialny i interaktywny korzystając z najnowszych osiągnieć techniki w edukacji. Współpracujemy z najlepszymi wydawnictwami publikującymi materiały do nauczania Języków Obcych

Wykwalifikowani lektorzy

Wspólpracujemy tylko z lektorami posiadającymi dyplomy lub certyfikaty potwierdzając znajomość języków obcych.

Adres:

Centrum Edukacji Dove

Ul. Wrocławska 67/4

55-093 Kiełczów

Nr telefonu

519 177 315

Jeśli telefon nie zostanie odebrany, oddzwonimy na pewno w pierwszym możliwym terminie

Email

centrum.edukacji.dove@gmail.com

Nr konta

MBank 13 1140 2017 0000 4502 0578 9229